Trzy trzecie miejsca w powiecie

Opublikowano: czwartek, 10, maj 2018
admin_rs

Dnia 16 kwietnia na stadionie miejskim w Iławie odbyły się Powiatowe Mieszane  Sztafetowe Biegi Przełajowe. Drużyny składająca się z pięciu dziewcząt i pięciu chłopców startowały w trzech kategoriach: klasy IV, V i VI. Uczniowie naszej szkoły w poszczególnych rocznikach wywalczyły trzy III miejsca. Na dystansie 500m klasy IV reprezentowali: Zlatoslava Fediuk, Zuzanna Gajewska, Alicja Głowińska, Kornelia Grochowiecka, Martyna Laskowska, Sandra Śmiechowska, Nina Zawłocka, Łukasz Cherek, Sebastian Giermak, Oliwier Kazimierczak, Szymon Lorkowski, Mikołaj Włodarczyk, Jakub Zalewski, Jan Zieliński.

Czytaj więcej: Trzy trzecie miejsca w powiecie

PIŁKARSKIE MIKOŁAJKI

Opublikowano: wtorek, 12, grudzień 2017
admin_rs

 

W środę 6 grudnia w naszej szkole odbył się turniej Mikołajkowy w piłkę nożną drużyn 3 osobowych klas IV-V. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci jak i również rodziców. Turniej przystworzył wiele emocji sportowych oraz dobrej zabawy. Każdy uczestnik biorący udział został nagrodzony oceną celującą z Wychowania fizycznego.

Suchocki Łukasz

Mikołajkowe Zawody Pływackie

Opublikowano: poniedziałek, 11, grudzień 2017
admin_rs

Dnia 9 grudnia 2017r. na basenie miejskim w Iławie uczniowie naszej szkoły uczestniczyli  w Mikołajkowych zawodach pływackich. Oto ich osiągnięcia:

II miejsce w sztafetach klas IV-VI wywalczyli: Alicja Zakrzewska, Filip Trzebiatowski, Maciej Suchocki i Bartek Smut

Indywidualnie:

I miejsce – 25m stylem dowolnym – Julia Kanicz

II miejsce - 50 m stylem klasycznym – Łukasz Krajewski

III miejsce – 50m stylem grzbietowym – Łukasz Krajewski

III miejsce 50m stylem klasycznym – Anna Pawska

III miejsce – 50m stylem dowolnym - Filip Trzebiatowski

Czytaj więcej: Mikołajkowe Zawody Pływackie

 Uczniowie „Czwórki” Mistrzami Powiatu w Pływaniu Drużynowym

Opublikowano: środa, 22, listopad 2017
admin_rs

W piątek 17 listopada na basenie miejskim w Iławie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt i chłopców w składzie: Anna Góralska, Oliwia Grabowska, Julia Kanicz, Kaja Kieloch, Oliwia Korpalska, Weronika Kukiełka, Karolina Macfałda, Anna Pawska oraz Łukasz Krajewski, Michał Piotrowski, Bartek Smut, Maciej Suchocki, Dominik Taranowski, Igor Treder, Filip Trzebiatowski, Bartek Zalewski i Jakub Zalewski. Każdy zawodnik startował w konkurencji indywidualnej i zespołowo w sztafecie. Klasyfikacja prowadzona była oddzielnie dla chłopców i dziewcząt według roczników i wybranych styli pływackich.

Czytaj więcej:  Uczniowie „Czwórki” Mistrzami Powiatu w Pływaniu Drużynowym

Finał czwartki LA

Opublikowano: środa, 07, czerwiec 2017
admin_rs

 

W dn. 31.05.2017r. na stadionie miejskim w Iławie w Grand Prix Czwartków LA wielu uczniów naszej szkoły otrzymało medale w konkurencjach lekkoatletycznych. Zawody rozgrywano w rundzie jesiennej i wiosennej, w konkurencjach:

Czytaj więcej: Finał czwartki LA

WICEMISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA W CZWÓRBOJU LA

Opublikowano: środa, 07, czerwiec 2017
admin_rs

Dnia 30.05.2017r. na zawodach wojewódzkich w Czwórboju LA, które się odbyły w Lubawie, zespół chłopców rocznik 2004 wywalczył II miejsce. Skład drużyny:

  1. Taranowski Oliwier
  2. Włodarczyk Kacper
  3. Sobociński Madox
  4. Panek Mateusz
  5. Topolewski Wiktor
  6. Grochowiecki Dawid

    Czytaj więcej: WICEMISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA W CZWÓRBOJU LA

MISTRZAMI POWIATU W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM  

Opublikowano: czwartek, 15, grudzień 2016
admin_rs
MISTRZAMI POWIATU W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM  

8 grudnia 2016r na basenie miejskim w Iławie odbyły się pierwsze Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny w składzie:

Dziewczęta: Natalia Drzewiecka, Julia Kanicz, Oliwia Korpalska, Weronika Kukiełka, Karolina Maciejewska, Anna Pawska, Wiktoria Rygucka, Maria Tasarz, Aleksandra Urbańska

Chłopcy: Mateusz Głąbiński, Michał Jonowski, Łukasz Krajewski, Filip Słowik, Bartosz Smut, Maciej Suchocki, Filip Trzebiatowski, Jakub Zalewski, Jan Zapadka

Dziewczęta i chłopcy rywalizowali w konkurencjach indywidualnych i zespołowo w sztafecie 8 x 25m.

Czytaj więcej: MISTRZAMI POWIATU W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM