Nauczyciele w roku szkolnym 2017/2018

Opublikowano: wtorek, 12, grudzień 2017
admin_rs
L.p. Nazwisko  i  imię
1.      Augustyniak Lucyna
2.      Barwińska   Beata
3.      Ciesielska   Beata
4.      Ciurkowska Jadwiga
5.      Demczak Tomasz
6.      Drzewiecki Radosław
7.      Dutka  Małgorzata
8.      Fiereck  Jerzy
9.      Flis- Pachocka Barbara
10.  Garbino Mariola
11.  Grubalska  Iwona
12.  Grzelka  Anna
13.  Jastrzębska  Beata
14.  Jaworski Łukasz
15.  Kamińska  Anna
16.  Kamińska Marta
17.  Kanicz - Tyburska Maria
18.  Klejna-Gurska Emilia
19.  Leduchowska Ewa
20.  Lewandowska Justyna         
21.  Markowska  Joanna
22.  Marszelewska Agnieszka
23.  Meller Joanna
24.  Michlińska Ewa
25.  Nawrott   Maria
26.  Olejnik   Krystian
27.  Olszewska Anna
28.  Pasternak  Małgorzata
29.  Pawlikowska Bożena
30.  Pączkowska  Danuta
31.  Piankowska  Iwona
32.  Romanowska  Katarzyna
33.  Rynkowski Sebastian
34.  Seroczyńska Aleksandra
35.  Sikorska   Aleksandra
36.  Smolińska Paulina
37.  Stodolna  Maria
38.  Suchocki Łukasz
39.  Szczekało   Joanna
40.  Szołucha   Anna
41.  Sztachańska   Justyna
42.  Szurgot  Bernadeta 
43.  Tomaszewska   Bożena
44.  Tyszkiewicz  Bożena
45.  Tyszkiewicz Kazimierz
46.  Wacławska  Danuta
47.  Węgier-Michalczyk Agnieszka
48.  Wierzchowska Izabela
49.  Witkowska   Edyta
50.  Zielińska  Daria
51.  Zielska   Beata
52.  Portjanko Edyta

Nauczyciele 2016/2017

Opublikowano: czwartek, 13, październik 2016
admin_rs
L.p. Nazwisko  i  imię
1.      Augustyniak Lucyna edukacja wczesnoszkolna, socjoterapia
2.      Barwińska   Beata edukacja wczesnoszkolna, pedagog, terapia pedagogiczna
3.      Ciesielska   Beata matematyka, wdż
4.      Demczak Tomasz wychowanie fizyczne, trener piłki nożnej UEFA A+B
5.      Dutka  Małgorzata Świetlica
6.      Fiereck  Jerzy język angielski, w-f
7.      Gadomska  Bernadeta wychowanie fizyczne, instruktor piłki koszykowej i siatkowej, przysposobienie obronne
8.      Garbino Mariola edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna
9.      Głodzik Sławomir Religia
10.  Grubalska  Iwona religia, język polski
11.  Grzelka  Anna język polski, muzyka, historia i społeczeństwo
12.  Jastrzębska  Beata Religia
13.  Kamińska  Anna język polski
14.  Kamińska Marta język angielski
15.  Kanicz - Tyburska Maria edukacja wczesnoszkolna, język polski
16.  Klejna-Gurska Emilia język angielski,  edukacja wczesnoszkolna
17.  Klonowska Agnieszka świetlica, język niemiecki, edukacja wczesnoszkolna
18.  Leduchowska Ewa edukacja wczesnoszkolna
19.  Lewandowska Justyna          edukacja wczesnoszkolna, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza
20.  Licznerska  Anna edukacja wczesnoszkolna
21.  Markowska  Joanna matematyka, informatyka
22.  Marszelewska Agnieszka język angielski, edukacja wczesnoszkolna
23.  Meller Joanna nauczyciel terapeuta
24.  Michlińska Ewa zastępca dyrektora,  edukacja wczesnoszkolna, język niemiecki, terapia pedagogiczna, oligofrenopedagogika
25.  Nawrott   Maria plastyka, muzyka
26.  Olejnik   Krystian informatyka, technika
27.  Olszewska Anna edukacja wczesnoszkolna, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza
28.  Pasternak  Małgorzata język polski, etyka
29.  Pawlikowska Bożena język polski, bibliotekoznawstwo
30.  Pączkowska  Danuta matematyka,  edukacja wczesnoszkolna,
31.  Piankowska  Iwona edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna
32.  Romanowska  Katarzyna edukacja wczesnoszkolna,
33.  Rynkowski Sebastian informatyka, religia, socjoterapia, wychowanie fizyczne, pedagogika ogólna
34.  Sacharczuk Cezary język angielski
35.  Seroczyńska Aleksandra język angielski, logopedia, terapia pedagogiczna
36.  Sikorska   Aleksandra edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna
37.  Smolińska Paulina edukacja wczesnoszkolna, logopeda
38.  Stodolna  Maria historia i społeczeństwo
39.  Szarkowska   Janina przyroda, biologia
40.  Szczekało   Joanna wychowanie fizyczne, korekta, trener piłki koszykowej, instruktor piłki ręcznej, siatkowej oraz nording wal king, nauka pływania
41.  Szołucha   Anna zastępca dyrektora, informatyka, historia i społeczeństwo, terapia pedagogiczna
42.  Sztachańska   Justyna pedagog
43.  Szurgot  Bernadeta  biblioteka, język niemiecki, przyroda
44.  Tomaszewska   Bożena edukacja wczesnoszkolna, logopeda
45.  Tyszkiewicz  Bożena przyroda,  edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna
46.  Wacławska  Danuta dyrektor,  edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna
47.  Węgier-Michalczyk Agnieszka język angielski
48.  Widźgowska Elżbieta świetlica, edukacja wczesnoszkolna, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, oligofrenopedagogika,  bibliotekoznawstwo
49.  Wierzchowska Izabela kierownik świetlicy, język polski
50.  Witkowska   Edyta edukacja wczesnoszkolna
51.  Zapał  Elżbieta edukacja wczesnoszkolna
52.  Zielińska  Daria biblioteka,  edukacja wczesnoszkolna
53.  Zielska   Beata wychowanie fizyczne, trener II klasy piłki siatkowej

 

                                               

Nauczyciele SSP4 2015/2016

Opublikowano: piątek, 10, lipiec 2015
admin_rs

Edukacja wczesnoszkolna

- mgr Lucyna Augustyniak

- mgr Beata Barwińska

- mgr Mariola Garbino
- mgr Maria Kanicz Tyburska
- mgr Ewa Leduchowska
- mgr Justyna Lewandowska
- mgr Anna Licznerska
- mgr Iwona Piankowska
- mgr Stanisława Piwowarska
- mgr Katarzyna Romanowska

- mgr Aleksandra Sikorska

- mgr Paulina Smolińska

- mgr Bożena Tomaszewska
- mgr Danuta Wacławska
- mgr Edyta Witkowska
- mgr Elżbieta Zapał

 


Język polski
- mgr Anna Grzelka

- mgr Anna Kamińska
- mgr Małgorzata Pasternak

- mgr Bożena Pawlikowska



Język angielski
- mgr Jerzy Fiereck
- mgr Agnieszka Węgier-Michalczyk
- mgr Agnieszka Marszelewska

- mgrEmilia Klejna-Gurska

Język niemiecki
- mgr Ewa Michlińska

-mgr Bernadeta Szurgot

Matematyka
- mgr Beata Ciesielska

- mgr Joanna Markowska
- mgr Danuta Pączkowska

Przyroda
- mgr Bożena Tyszkiewicz
- mgr Janina Szarkowska

Historia
- mgr Maria Stodolna


Technika
- mgr Krystian Olejnik

Informatyka
- mgr Krystian Olejnik
- mgr Anna Szołucha
- mgr Sebastian Rynkowski

Muzyka
- mgr Maria Nawrott

Plastyka
- mgr Maria Nawrott

Wychowanie fizyczne
- mgr Tomasz Demczak
- mgr Bernadeta Gadomska
- mgr Joanna Szczekało
- mgr Beata Zielska

Religia
- mgr Iwona Grubalska
- mgr Beata Jastrzębska
- mgr Sebastian Rynkowski

- ks. Karol Waga

Biblioteka
- mgr Bernadeta Szurgot
- mgr Daria Zielińska

Świetlica

- mgr Izabela Wierzchowska
- mgr Małgorzata Dutka
- mgr Stanisława Piwowarska
- mgr Agnieszka Klonowska


Pedagodzy szkolni
- mgr Beata Barwińska
- mgr Justyna Sztachańska

Logopeda
- mgr Bożena Tomaszewska

- mgr Paulina Smolińska