Indywidualne spotkania nauczycieli z rodzicami

Opublikowano: poniedziałek, 13, lipiec 2015
admin_rs
Indywidualne spotkania nauczycieli z rodzicami 2014 / 2015 II semestr

NAZWISKO   I   IMIĘ

DZIEŃ

GODZINA

Abramowska Sylwia

wtorek

10.40-11.25

Augustyniak Lucyna

poniedziałek

13.40-14.25

Barwińska   Beata

piątek

9.45-10.30

Ciesielska   Beata

wtorek

12.40-13.25

Demczak Tomasz

środa

9.45-10.30

Fiereck  Jerzy

wtorek

9.45-10.30

Gadomska  Bernadeta

poniedziałek

10.40-11.25

Garbino Mariola

poniedziałek

14.35-15.20

Grubalska Iwona

czwartek

11.40-12.25

Grzelka Anna

środa

8.50-9.35

Jastrzębska  Beata

środa

12.40-13.25

Kamińska  Anna

wtorek

10.40-11.25

Kanicz - Tyburska Maria

poniedziałek

8.50-9.35

Klejna-Gurska Emilia

piątek

12.40-13.25

Leduchowska Ewa

czwartek

9.45-10.30

Lewandowska Justyna         

środa

9.45-10.30

Licznerska  Anna

środa

13.40-14.25

Markowska  Joanna

środa

9.45-10.30

Nawrott   Maria

wtorek

11.40-12.25

Olejnik   Krystian

piątek

12.45-13.30

Pasternak  Małgorzata

środa

11.40-12.35

Pawlikowska Bożena

piątek

10.40-11.25

Pączkowska  Danuta

poniedziałek

11.40-12.25

Piankowska  Iwona

wtorek

8.50-9.35

Romanowska  Katarzyna

piątek

13.40-14.25

Rynkowski Sebastian

poniedziałek

9.45-10.30

Seroczyńska Aleksandra

wtorek

11.40-12.25

Sikorska   Aleksandra

środa

13.40-14.35

Smolińska Paulina

wtorek

9.45-10.30

Stodolna  Maria

wtorek

10.40-11.25

Szarkowska   Janina

wtorek

9.45-10.30

Szczekało   Joanna

czwartek

10.40-11.25

Tomaszewska   Bożena

czwartek

9.45-10.30

Tyszkiewicz  Bożena

czwartek

11.40-12.25

Waga Karol

wtorek

10.40-11.25

Węgier-Michalczyk Agnieszka

piątek

9.45-10.30

Witkowska   Edyta

wtorek

13.40-14.30

Zapał  Elżbieta

poniedziałek

9.45-10.30

Zielska   Beata

środa

12.40-13.25

Indywidualne spotkania nauczycieli z rodzicami 2014 / 2015 I semestr

NAZWISKO   I   IMIĘ

DZIEŃ

GODZINA

Augustyniak Lucyna

czwartek

10:45-11:30

Barwińska   Beata

czwartek

11:45-12:30

Ciesielska   Beata

wtorek

11:45-12:30

Demczak Tomasz

piątek

10:45-11:30

Fiereck  Jerzy

środa

8:00-8:45

Gadomska  Bernadeta

poniedziałek

10:45-11:30

Garbino Mariola

środa

13:45-14:30

Grzelka Anna

środa

12:45-13:30

Jastrzębska  Beata

piątek

12:45-13:30

Kamińska  Anna

wtorek

10:45-11:30

Kanicz - Tyburska Maria

środa

9:50-10:35

Klejna-Gurska Emilia

środa

8:55-9:40

Leduchowska Ewa

czwartek

10:45-11:30

Lewandowska Justyna         

wtorek

13:45-14:30

Licznerska  Anna

wtorek

9:50-10:35

Markowska  Joanna

środa

9:50-10:35

Nawrott   Maria

piątek

10:45-11:30

Olejnik   Krystian

środa

10:45-11:30

Pasternak  Małgorzata

poniedziałek

11:45-12:30

Pawlikowska Bożena

poniedziałek

9:50-10:35

Pączkowska  Danuta

wtorek

9:50-10:35

Piankowska  Iwona

piątek

12:45-13:30

Piwowarska Stanisława

poniedziałek

9:50-10:30

Romanowska  Katarzyna

środa

9:50-10:35

Rynkowski Sebastian

poniedziałek

9:50-10:35

Sikorska   Aleksandra

piątek

13:45-14:30

Smolińska Paulina

czwartek

10:45-11:30

Stodolna  Maria

wtorek

10:45-11:30

Szarkowska   Janina

wtorek

8:00-8:45

Szczekało   Joanna

piątek

9:50-10:35

Tomaszewska   Bożena

poniedziałek

13:45-14:30

Tyszkiewicz  Bożena

wtorek

8:55-9:40

Waga Karol

wtorek

10:45-11:30

Węgier-Michalczyk Agnieszka

środa

8:55-9:40

Witkowska   Edyta

wtorek

13:45-14:30

Zapał  Elżbieta

wtorek

9:50-10:35

Zielska   Beata

wtorek

9:50-10:35

ZEBRANIA Z RODZICAMI

Opublikowano: poniedziałek, 13, lipiec 2015
admin_rs
 

ZEBRANIA Z RODZICAMI

22.04.2015r.  (środa)

godz. 1620

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA

1b

Lucyna Augustyniak

21

1f

Bożena Tomaszewska

1

1g

Beata Barwińska

23

2a

Iwona Piankowska

5

2c

Ewa Leduchowska

4

3c

Paulina Smolińska

27

godz. 1630

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA

1c

Anna Licznerska

3

 

godz. 1720

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA

3d

Maria Kanicz-Tyburska

1

23.04.2015r.  (czwartek)

godz. 1620

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA

1a

Elżbieta Zapał

27

2b

Katarzyna Romanowska

2

4a

Beata Zielska

28

4b

Agnieszka Węgier-Michalczyk

16

4c

Joanna Markowska

15

4d

Danuta Pączkowska

26

4e

Joanna Szczekało

18

5a

Małgorzata Pasternak

17

5b

Janina Szarkowska

12

5c

Aleksandra Seroczyńska

25

godz. 1630

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA

2d

Sylwia Abramowska

21

 

godz. 1720

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA

1d

Mariola Garbino

3

3a

Aleksandra Sikorska

4

3b

Edyta Witkowska

1

5d

Bernadeta Gadomska

13

godz. 1730

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA

1e

Justyna Lewandowska

2

 

 22.04.2015r. Damian Fijałkowski

Harmonogram spotkań z rodzicami rok szkolny 2014 / 2015

Lp.

Miesiąc

Data

1

wrzesień

23 - 25.09.2014 r.

2

listopad

19 - 20.11.2014 r.

3

styczeń

21.01. - 22.01.2015 r.

4

marzec kl. VI

19.03. 2015 r.

5

kwiecień kl. I-V

22.04.- 23.04. 2015 r.

Ważniejsze daty

Opublikowano: poniedziałek, 13, lipiec 2015
admin_rs
Dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2014/2015

Data

Odpracowanie w soboty

10.11.

  dzień odpracowany 11.10.

2.01.

 dzień odpracowany 6.12.

 5.01.

  dzień odpracowany 10.01.

5.06.

  dzień odpracowany 30.05.

 

 

1.04.

Sprawdzian klas VI

15.05.

wyjazdowe warsztaty przedmiotowo-metodyczne Rady Pedagogicznej

Ważniejsze daty roku szkolnego 2014 /2015

Data

Wydarzenie

1.09.   

uroczyste Rozpoczęcie roku szkolnego 2014 / 2015

09.      

wybory uzupełniające do Rady Rodziców

11.10 sobota

odpracowanie dnia 10.11.

13.10.

Ślubowanie klas pierwszych

14.10. 

święto szkoły, dzień KEN

7.11.

apel z okazji Dnia Niepodległości

10.11.

dzień wolny od zajęć dydaktycznych ( dzień odpracowany 11.10.)

24 -27.11.

wieczorki andrzejkowe

6.12. sobota

Mikołajki ( odpracowanie dnia 2.01.)

19.12.

apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia

22.12. - 1.01.

zimowa przerwa świąteczna

2.01.

dzień wolny od zajęć dydaktycznych ( dzień odpracowany 6.12.)

 5.01.

dzień wolny od zajęć dydaktycznych ( dzień odpracowywany 10.01.)

10.01. sobota

zabawy karnawałowe ( odpracowanie  dnia 5.01.)

12.01.

termin wystawiania ocen semestralnych

21.01. - 22. 01.

wywiadówki

26.01. - 8.02.

ferie zimowe

9.02.

rozpoczęcie nowego wiosennego semestru

20.03.

Dzień Samorządności

25.03. – 27.03.

rekolekcje wielkopostne

1.04.   

Sprawdzian klas szóstych

2.04. – 7.04.

wiosenna przerwa świąteczna

30.05.    sobota

Dzień Dziecka – festyn rekreacyjno-sportowy (odpracowanie 5.06.)

5.06.

dzień wolny od zajęć dydaktycznych ( dzień odpracowany 23.05.)

11.06.

termin wystawiania ocen rocznych

22.06.

podsumowanie osiągnięć naukowych i sportowych uczniów,

                                     giełda  podręczników używanych ,

24.06.

Bal klas VI

26.06.

zakończenie roku szkolnego klas VI – pożegnanie absolwentów,

zakończenie roku szkolnego klas I – V,

27.06. – 31.08. 

ferie letnie

Wykaz podręczników

Opublikowano: poniedziałek, 13, lipiec 2015
admin_rs

 

Klasa

Przedmiot

Autor

Tytuł

Wydawca

Uwagi

Klasa 1

Edukacja wczesnoszkolna 1

Informacje pojawią się po ostatecznych ustaleniach Ministerstwa Edukacji Narodowej

Język angielski

Religia 1

Władysław Kubik SJ

„Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa” (katechizm i ćwiczenia); wydanie nowe od 2011

WAM

 

Klasa 2

Edukacja wczesnoszkolna 2

Jolanta Faliszewska

„Odkrywam siebie - Ja i moja szkoła”  klasa II (zestaw podręczników)

Mac

 

Język angielski

C. Read, A. Soberon, M. Kondro

Bugs World 2 - książka ucznia

Bugs World 2 A - zeszyt ćwiczeń

Macmillan

 

Religia 2

Władysław Kubik SJ

„Kochamy Pana Jezusa” (katechizm i ćwiczenia); wydanie nowe 2012

WAM

 

Klasa 3

Edukacja wczesnoszkolna 3

Praca zbiorowa

Elementarz XXI wieku klasa III

(zestaw podręczników)

Nowa Era

 

Język angielski

E. Papiol, M. Toth, M. Kondro

Bugs World 3 (książka i zeszyt ćwiczeń)

Macmillan

 

Religia 3

Władysław Kubik SJ

„Przyjmujemy Pana Jezusa” (katechizm i ćwiczenia); wydanie najnowsze 2013

WAM

 

Klasa

Przedmiot

Autor

Tytuł

Wydawca

Uwagi

 

Klasa 4

Religia

Zbigniew Marek SJ

„Zaproszeni przez Boga (bez ćwiczeń)

WAM

   

Język polski

Ewa Horwath,

Anita Żegleń

„Słowa z uśmiechem. Literatura i kultura” - podręcznik,  "Nauka o języku i ortografii" - ćwiczenia cz.1 i 2

WSiP

   

Język angielski

Nick Beare

Evolution Plus 1 - książka i zeszyt ucznia

Macmillan

   

Muzyka

K. Jakóbczak- Drążek
U. Smoczyńska
A. Sołtysik

„Klucz do muzyki kl. IV" (podręcznik i ćwiczenia)

WSiP

   

Plastyka

Jadwiga Lukas
Krystyna Onak

Do dzieła - podręcznik do plastyki do kl 4-6 szkoły podstawowej.

Nowa Era

podręcznik na 3 lata

 

Historia i społeczeństwo

Grzegorz Wojciechowski,  Tomasz Maćkowski

"Wczoraj i dziś" Podręcznik do historii i społeczeństwa dla klasy IV,

Wczoraj i dziś - zeszyt ucznia dla klasy IV

Nowa Era

   

Przyroda

M. Marko-Worłowska, F. Szlajfer,

J. Stawarz

Tajemnice przyrody klasa IV - nowa podstawa programowa, dwa zeszyty ćwiczeń.

Atlas ilustrowany "Świat przyrody" (nowa wersja 2013)

Nowa Era

   
 
 

Matematyka

M. Dobrowolska,
P. Zarzycki,
M. Jucewicz

„Matematyka 4”
(matematyka z plusem M+, trzy zeszyty ćwiczeń - "Liczby naturalne", "Ułamki", "Figury geometryczne")

GWO

   

Zajęcia komputerowe

Bez podręcznika

 

Zajęcia techniczne

Lech Łabecki
Marta Łabecka

„Jak to działa?”
(podręcznik z ćwiczeniami do zajęć technicznych dla klas IV - VI)

Nowa Era

podręcznik na 3 lata

 

Klasa

Przedmiot

Autor

Tytuł

Wydawca

Uwagi

Klasa 5

Religia

Zbigniew Marek SJ

„Obdarowani przez Boga” (bez ćwiczeń)

WAM

 

Język polski

Ewa Horwath, Anita Żegleń

„Słowa z uśmiechem. Literatura i kultura” - podręcznik,

"Nauka o języku i ortografii" - ćwiczenia cz.1 i 2

WSiP

 

Język angielski

Nick Beare

Evolution Plus 2 (książka i zeszyt ucznia)

Macmillan

 

Muzyka

K. Jakóbczak- Drążek
U. Smoczyńska
A. Sołtysik

„Klucz do muzyki kl. V (podręcznik i ćwiczenia)

WSiP

 

Plastyka

Kontynuacja

Historia i społeczeństwo

Grzegorz Wojciechowski,  Tomasz Maćkowski

"Wczoraj i dziś" Podręcznik do historii i społeczeństwa dla klasy V,

Wczoraj i dziś - zeszyt ucznia dla klasy V

Nowa Era

 

Przyroda

J. Ślósarczyk, R. Kozik, F. Szlajfer,           

Tajemnice przyrody klasa V - podręcznik i ćwiczenia cz. 1 i 2

Nowa Era

 

Matematyka

M. Dobrowolska, M. Karpiński,
P. Zarzycki,
M. Jucewicz

„Matematyka 5”
(matematyka z plusem M+, trzy zeszyty ćwiczeń - "Liczby całkowite i ułamki" cz 1, "Liczby całkowite i ułamki" cz 2, "Geometria")

GWO

 

Zajęcia komputerowe

Bez podręcznika

Zajęcia techniczne

Kontynuacja

Klasa

Przedmiot

Autor

Tytuł

Wydawca

Uwagi

 

Klasa 6

Religia

Zbigniew Marek SJ

„Przemienieni przez Boga” (bez ćwiczeń)

WAM

nowa podstawa programowa

 

Język polski

Ewa Horwath, Anita Żegleń

„Słowa z uśmiechem” - podręcznik,

"Nauka o języku i ortografii" - ćwiczenia cz.1 i 2

WSiP

nowa podstawa programowa

 

Język angielski

Nick Beare

Evolution Plus 3 (książka i zeszyt ucznia)

Macmillan

nowa podstawa programowa

 

Muzyka

K. Jakóbczak- Drążek
U. Smoczyńska
A. Sołtysik

„Klucz do muzyki kl. VI (podręcznik i ćwiczenia)

WSiP

nowa podstawa programowa

 

Plastyka

Kontynuacja

 

Historia i społeczeństwo

Grzegorz Wojciechowski,

Tomasz Maćkowski

"Wczoraj i dziś" Podręcznik do historii i społeczeństwa dla klasy VI,

Wczoraj i dziś - zeszyt ucznia 1 i 2 dla klasy VI

Nowa Era

nowa podstawa programowa

 

Przyroda

J. Stawarz, F. Szlajfer

 H. Kowalczyk

Tajemnice przyrody 6 - podręcznik i ćwiczenia cz. 1 i 2

Nowa Era

nowa podstawa programowa

 
 

Matematyka

M. Dobrowolska, M. Karpiński,
P. Zarzycki,
M. Jucewicz

„Matematyka 6”
(matematyka z plusem M+, trzy zeszyty ćwiczeń - "Liczby i wyrażenia algebraiczne" cz 1, "Liczby i wyrażenia algebraiczne" cz 2, "Geometria")

GWO

nowa podstawa programowa

 

Zajęcia komputerowe

Bez podręcznika

 

Zajęcia techniczne

Kontynuacja

 

05.06.2014r.