Dzień otwarty

Poprawiono: czwartek, 05, kwiecień 2018 Opublikowano: czwartek, 05, kwiecień 2018 admin_rs

We wtorek, 27 marca 2018 r. zorganizowaliśmy w naszej szkole dzień otwarty dla przyszłych uczniów klas pierwszych oraz ich rodziców i opiekunów. Nasi goście, z „kartą obiegową” w ręku oraz z „przewodnikami” - uczniami Samorządu Szkolnego u boku zwiedzali naszą szkolę. W salach nauczania zintegrowanego uczestniczyli w pokazach eksperymentów w Laboratorium Małego Chemika, pokazie pierwszej pomocy, zajęciach plastycznych i muzycznych. Na pierwszym piętrze obejrzeli fragmenty prób koła teatralno-muzycznego oraz koła teatralnego (próby „Balladyny”), zajęć językowych, bibliotekę oraz salę przyrodniczą.

Na drugim piętrze uczestniczyli w pokazach zajęć z robotyki, odwiedzili uczniów redagujących gazetkę szkolną „Co w czwórce szeleści’, obejrzeli salę historyczną, świetlicę szkolną oraz gabinet logopedyczny, w którym próbowali swych sił w ćwiczeniach oddechowych z pomocą wykonanych przez logopedów „dmuchawek”. Dużym zainteresowaniem cieszyła się sala zajęć plastyczno - muzycznych (06), w której nasze uzdolnione plastycznie uczennice malowały dzieciom twarze. W sali 07 wszyscy chętni mogli się zmierzyć z trasą toru przeszkód. W każdej zwiedzanej sali nasi mali goście otrzymywali pieczątkę na swojej „obiegówce”. Przy wyjściu ze szkoły otrzymali zakładki, wykonane przez uczniów ze świetlicy.

Odsłony: 8816